Šokių grupės

Šokių grupės susibūrusios Vilkaviškyje ir Kybartuose

Vilkaviškis

,,Mažosios princesės“ 4 – 7 m.

,,Mažosios princesės“ –  mažiausių šokėjų grupė. Šioje grupėje mergytės šoka nuo 4m. iki 7m. Jos ugdomos šokiu bei įvairiomis nesudėtingomis choreografijomis. Dalyvauja įvairiuose šokio festivaliuose ir konkursuose. Mergytės labai draugiškos, noriai mokosi naujų šokio žingsnelių, kurie ateityje leis būti puikiomis šokėjomis. Šioje grupėje didelis dėmesys skiriamas taisyklingai laikysenai, taisyklingoms pėdutėms bei raumenukų stiprinimui.

,,Mergytės“ I gr. 8 – 11 m.

,,Mergytės“ –  šaunių, žingeidžių mergaičių komanda. Jos visuomet stengiasi atlikti šokio choreografijas kuo taisyklingiau. Šioje grupėje šokame įvairius šokio stilius nuo šiuolaikinių šokių iki….
Ši šauni komanda jau yra dalyvavusi įvairiuose šokio konkursuose Lietuvoje ir užsienyje, pelniusi prizines vietas. Grupės amžius 8 – 11 m.

,,Mergytės“ II gr. 10 – 14 m.

,,Mergytės“ – puiki, šauni komanda šioje grupėje. Mergaitės labai noriai lanko repeticijas ir dirba iš visų jėgų, norėdamos pasiekti kuo puikesnių rezultatų ir tobulėti. Tai koncertuojanti grupė įvairiuose šokio festivaliuose ir konkursuose Lietuvoje ir užzsienyje, pelniusi prizines vietas. Grupės amžius 10 – 14 m.

Kybartai

,,Kibiukai“ 5 – 9 m.

„Kibiukai“ – tai nenustygstančios vietoje, pilnos energijos, noro šokti bei tobulėti studijos mažosios šokėjos. Repeticijų metu didelis dėmesys skiriamas jų taisyklingai laikysenai. Nuo mažens yra ugdomas jų atsakingumas ir bendradarbiavimas. Šokėjos dalyvauja įvairiuose koncertuose, konkursuose ir festivaliuose. Grupės amžius 5 – 9 m.

,,KIBA” 9 – 14 m.

„Kiba“  – charizmatiškos, degančios noru šokti ir tobulėti. Merginos yra kūrybingos, atsakingos, stengiasi įdėti tiek daug pastangų, kad šokiai būtų tobuli. Jos šoka šiuolaikinius ir liaudies šokius. Šokėjos dalyvauja įvairiuose konkursuose, festivaliuose. Atstovauja savo gimtąjį kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Grupės amžius 10 – 14 m.

Susisiekime
Šokio studija ``Šokantys bateliai``
Parašyk mums
Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar