Sėkmės istorijos

Aplankyk mus, pamilk šokį ir turėsi savo sėkmės istoriją!

Šokis yra vienas iš mano gyvenimo hobių. Esu šokusi įvairių stilių šokius: liaudies, hip hipo, šiuolaikinius, linijinius ir kt. Tačiau atradusi ZUMBOS treniruotes, supratau, kad šokis ir sportas viename yra pats geriausias dalykas. Treniruotės metu dirba visi kūno raumenys, todėl kūno linijos ryškiai tobulėja. O ko daugiau reikia moterims? Tik geros savijautos ir išvaizdos. Už tai, kad atsirado ZUMBA mažame miestelyje, labai esu dėkinga trenerei Vilijai. Tik jos dėka atradau sau mielą veiklą ir gerą draugutę 😉 AČIŪ TAU, TU NEREALI!

ŽAVUKĖ

Man ši vasara bus įsimintina ne dėl nuolat lyjančio lietaus, o dėl Zumbos užsiėmimų. Labai smagu judėti, šokti, sportuoti gryname ore, prie Paežerių dvaro. Esu naujokė šiuose užsiėmimuose, bet man labai smagu!!! Ačiū trenerei Vilijai, kad negaili savo laisvo laiko ir organizuoja vilkaviškiečiams tokius užsiėmimus. Ir dar nemokamai!!!!

INETA

Pas tokią energijos pilną trenerę,vadovę,mokytoją kaip Vilija neįmanoma nelankyti šokių pamokų. Labai šauni studija, vienoje vietoje gali išmokti tiek daug šokio stilių.

AGNĖ

Mano dukra lanko šią studiją, labai patinka jai. Geros mokytojos, tikros specialistės, moka su vaikais sutarti bendrauti. Dukrai patinka koncertuoti. Lankydama šią studiją susirado gerų draugų. Ačiū mokytojoms.

AUDRONĖ
https://sokantysbateliai.lt/wp-content/uploads/2019/05/quote_sign_music.png
https://sokantysbateliai.lt/wp-content/uploads/2019/05/quote_sign_gray.png

Kaip sakoma: „Kartą paragavus negali sustot“ :D, tai panašiai ir Zumboje kartą pradėjus lankyti negali sustot, Zumba – jėga! ..nes ten praleistas laikas yra suuuper. Ten ne tik grąžiname kūno linijas, bet ir pasisemiam geros energijos ir namo grįžtam kupinos jėgų ir geros nuotaikos:)))) dėka Fainuolių trenerių ir fainų merginukių šokančių zumbą kartu. Ačiū už gerą laiką! 🙂 P.S ooo.. dar kur šėlionės – vakarėliai, šventės, koncertai, išvykos..ŽODŽIU FAINA..:)))))))))))

EWA

Zumba užsiėmimuose užsimirštu po sunkios darbo dienos, pasijaučiu kaip tikram šokių vakarėlyje 🙂 Ne tik atsipalaiduoju, užsimirštu, bet ir gerai paprakaituoju 🙂 Nereikia kilnoti geležinių treniruoklių norint sustiprinti kūno raumenis. Per šias treniruotes ne tik galiu smagiai šokti, bet kartu ir stiprinu kūno raumenis ir neprarandu moteriško grakštumo 🙂

AGNĖ

Lankyti Zumbą, tai tas pats, kas dalyvauti vakarėlyje kiekvieną treniruotę. Ilgą laiką po jos jaučiam save išskirtinai patraukliomis, jausmingomis ir temperamentingomis. Daug nuotaikos ir sudegintų kalorijų. Ir visa tai lengva, paprasta ir smagu!

EDITA ir SILVIJA

Išbandyk pirmąjį šokį šiandien

Susisiekime
Šokio studija ``Šokantys bateliai``
Parašyk mums
Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar